Produkto aprašymas

Veikimo būdas:

1. Yra svorio centras perdavimo kamuolį į įstaigą, kuri gali pereiti į uodegą pagerinti metimo atstumą.Oro laikysena yra stabilus ir sklandus, o tai nėra lengva, nugaros, kuris skatina mesti.

2. Tai gali atspindėti išorės šviesos iš visų kampų ir turi poveikį šviesos paskatinti žuvis, kuri tinka įvairių vandens režimų.

3. Yra keletas mažų plieno rutuliukai organizme, kuris leis garsą, kai velkant, labai pritraukia dėmesį žuvis.

4. Jis yra pagamintas iš ABS plastiko.Jis yra tvirtas ir stiprus, ir atsparus nukristi ir beldžiasi.Plieninis rutuliukas, naudojamas viduje buvo išbandytas tiksliosios užtikrinti plaukimo laikysena kiekvienas masalas.

Veikimo būdas:

Žuvis su mažas lankstumas, arba paslėptas, aplink kliūtis, kai veikimo gylis yra 30-50 cm, mažo nuotolio skrydžiai buvo stiprus traukos.Yra dviejų rūšių operacijos metodai, vienas traukiant masalą: traukiant žvejybos liniją sunku padaryti Luya masalą, plūdė po nardymo, naudojant Luya veiksmų nuo paviršiaus iki dugno, ir žadina vandens banga, kad pritraukti žuvies dėmesį.Antra yra drebulys lazdele: strypas suvibruos netaisyklingai ir su pertraukomis, vairavimo Luya plaukti vandenyje.

Šunimis metodą: palyginti su šunimis metodą, šunimis metodas yra didesnis diapazonas, stipresnė, jėga, didesnis juda atstumas, greičiau juda greičiu, ir atitinkamą tvirtumą.Nereikia duoti žuvies galimybę kvėpuoti, todėl, kad jie iš karto įkąsti masalas reflexively, stipri pagunda.

Ji turėtų būti pažymėti, kad piktais šunimis gali padaryti Luya vaiko plaukimo poziciją žaisti labai gerą poveikį, net žuvys slepiasi 3-3.5 metrų vandens ir žolės, kurioms vandenyse ar roko šaknys bus pritrauktos įkandimo.

  • Modelio Numeris: YJ09
  • Kiekis: 1
  • Kategorijos: SUVILIOTI
  • Pozicija: Vandenyno Žvejybos Valtis, Ocean Beach Žvejybos, EŽERAS, Upės, Rezervuaras, Tvenkinys, stream, Vandenyno Roko Žvejybos
  • Kilmės: KN(Kilmės)
  • Tipas: Dirbtinis Masalas


SKU: m211

Panašūs produktai

Nemokamas pristatymas

Pasaulyje pristatymas

Paramos 24/7

Viršus Paslauga

Moneyback

Grįžti Keistis

Dovanos

Premijos